Forum » Fotoğraflı Define İşaretlerinize Yorumlar

omuunda küp taşıyan kadın figürü

• 1 mesaj
    10 Mart 2013 14:30:13 EET

slm arkadaslar herkesden yardım beklıyorum oncelıkle olayı anlatayım resımdede gormus oldugunuz magara onceden dar gırısı olan bır yerdı insanın sürünerek zor gırebılecegı bır yer 2 metreden sonra sola keskın donusu vardı magaranın sonuna bakma fırsatım olmadı korkudan :D fakat tam o kosede duvara kabartma seklınde 15 e 10 boyutlarında ıkıtane resım yapılmıs bırınde omzunda küp tasıyan kadın resmı vardı ama tek sorun olan dıger resmı hatırlamıyo olmam bunlar cok net ve guzel yapılmıs resımlerdı. ben buraya gırdıgımde cok kucuktum simdilerde kafama dank ettıgınde gıdıp baktım ama bıraz gec kalmıstım benden once gıren olmus gecen yaz. magaranın 2 metre yanında bır gırıs daha varmıs ama göçmus oarasını arastıran olmamıs ve ıkı magaranın arasında bır tane fındık agacı bulunuyo iki bilegım kalıngında halbukı bu mevkılerde hıc bır fındık agacı yok olmasına rahmen buraya zamanında ekmısler ve asagıya dogru ındıgımızde 150 metre kadar ilerıde dere yatagı var merak ettıgınız bır konu olursa tekrar yorumlarınıza karsılık verebılırım yardım beklıyorum ....

• Moderatör
    • 201 mesaj
    17 Temmuz 2013 14:23:39 EEST

selamlar siz ilk önce fırsatınız olursa sırtında küp taşıyan bayanın vede yanındakinin birde o yerin resimlerini çekip atabilirseniz işte o zaman herkes sana istediğin şeki,lde bilgi paylaşımında yardımcı olacaktır..kolay gelsin..