Forum » Serbest Kürsü

Define Siteleri

• 55 mesaj
    12 Şubat 2012 23:31:10 EET

Merhaba Değerli üyelerimiz ve ziyaretçilerimiz

Definecilik alanındaki en güncel ve gelişmiş siteler defineharitasi.com ve defineisareti.com siteleri bağlantılıdır. Lütfen bu sitelerde verilen linkleri reklam olarak algılamayınız.

Teşekkürler...

• Moderatör
    • 201 mesaj
    18 Mart 2012 19:36:47 EET
    sayın yönetim ilk vede en güzel kaliteli define haritası com define sitesi artık tamamen sitelikten çıkıpta özelliğini kaybedipte çoook kötü yerlere taaa ayak altlarına kadarda düşmüş vaziyettedir..bence gerçek budur..isterseniz banada kızın ama ortada bir gereçek var..o sitenin ömrü kısadır.....
    • 55 mesaj
    18 Mart 2012 23:31:09 EET
    Merhaba değerli görüşleriniz için teşekkür ediyorum. Biz defineharitasi.comdaki yönetim boşluğu sıkıntısını aştık. Tüm yazılımlarını günceledik. Sizi de değerli moderatör katkılarınızla bekliyoruz..
    • Moderatör
    • 201 mesaj
    19 Mart 2012 19:10:43 EET

selamlar değerli yönetim üstatları siz burda hep sessiz kalıpta hep kayradan vede işeten anlamayan uyduruk çalıntı dökümanlarla insanları oyalayan redkitle beni hiçe saydınız vede çookta mantıksız olan sessiz kalıpta hiç bir yanlışa hoop durun bakalım diyemediniz hep ben ikaz ettim hep ben insanları vede yanlış yapan üyeleri ben uyardım ne oldu bu seferde hep ben öcü gibi kötü göründüm siz o zaman nerdeydiniz kardeşim neden gerçekçi vede doğrunun vede hakikatın yanında olmadınız neden kulaklarınızı kapatıpta deve kuşu gibi kafanızı kuma gömüpte her yapılan mantıksız yanlışlara seyirci kaldınız ..neden hiç bir zaman doğrunun yanında olayıpta sefiller gibi bakar kör sağır oldunuz hadi buyurun o zaman açıklık getirin vede her zaman doğrunun yanında olun o zamanda bende oraya döneyim..insanlar çok şeyleri sorup bir şeyler öğrenmeye çalışıyor biz anlatmaya çalışıyoruz sayın kayra sorulanlarla anlatılanlarla hep sanki kendisi hakim savcı gibi insanları aşağılıyarak kırarak rencide etmedimi..ikincisi insanlar resim atıror soruyar hocam bu nedir sayın redkit hemen yırtık dondan çıkar gibi hemen tek resimle bir şey olmaz deyipte insanların şevkini kırmıyormu burda önemli olan tabiki esas vede doğru bildiklerinle tek resimde olsa insanlar sizden umut vede medet umuyor neden redkit tek resimle bir şey deyipte işin içinden çıkıp kaçıp kurtuluyor ..madem usta üstat en azından senden yardım isteyen insanlara umudunu kalbini kırmadan bilgi vermek zorunda değilmi veya değilmiyiz buyurun bunların bir açıklamasını yapın netlik dürüstlük vede ciddiyeti siz sağlayın hemen döneyim..bilmiyorum yanlışmı söylüyorum evet işte ben o siteden bu yapılan yanlış vede dengesizlikler yüzünden ayrıldım hepsi bundan ibaret ..saygılarımla.....

Mesaj bahtiyar tarafından 19 Mart 2012 19:13:23 EET tarihinde düzeltilmiştir"
    • 55 mesaj
    20 Mart 2012 00:36:45 EET
    Merhaba cevap için öncellikle teşekkür ediyorum. Normalde o sitenin yöneticisi biz yani bu site olmasına rağmen sahiplik konusunda problem olduğu için biz ilgilenemedik. Ama o konuyu 1 haftadır çözmüş durumdayız ve aktif şekilde o siteyle de ilgileniyoruz. Özellikle üyelerin beklentileri konusunda sizinle hemfikirim. Elbette üyeleri kırmak veya heveslerini kaçırmak hem yanlış hemde siteye zarar veriyor. Ayrıca burası ve orası kardeş site. İkisinede uğrayabilirsiniz. Sizi oraya bekliyoruz. Eğer yine rahatsız edici durumlar olursa ben diğer moderatör arkadaşlarla konuşurum merak etmeyin. Saygılar..